لوگو - گوگل ادوردز Tel:66484852
صفحه نخست علی اکسپرس Aliexpress Paypal (انجام پرداخت) پی پال (فروش اکانت ) خرید ویزاکارت پرداخت با ویزاکارت تافل-آیلتس-GRE-Gmat اپلیکیشن های دانشگاهی هزینه های ویزای آمریکا هزینه های ویزای انگلیس پرداخت هزینه چاپ مقاله مانی بوکرز - Skrill آگهی در گوگل adwords شماره حساب ها آدرس و نقشه تماس باما درباره ما

تماس سریع (استعلام قیمت، سفارش خرید، ... )


جمعه ، 6-5-96

آگهی در گوگل ادوردز Google Adwords


ایجاد و setup اکانت : 179000 تومان
مشاوره حرفه ای جهت انتخاب مناسب ترین سیستم تبلیغاتی با توجه به بودجه و نوع فعالیت شما  : رایگان
شارژ اکانت به هر ارزی و هر مقداری امکان پذیر است
قیمت شارژ با توجه به دگرگونیهای بهای ارز ثابت نبوده،
برای استعلام قیمت:
66484852 تا 56 (پنج خط)
وایبر: 09190081154
info@epay.ir
زمان انجام سفارشات:  در همان روز کاری

تبلیغ در گوگل ، یکی از بهترین و اثر بخش ترین راه های تبلیغات در اینترنت می باشد . با انتخاب صحیح و آگاهانه کلمات و واژه های کلیدی ، می توانید مشتریان و مخاطبان واقعی را به سمت سایت و تجارت خود راهنمائی کنید .
هزینه اندک در برابر بازدهی بسیار مناسب آگهی در گوگل ، این روش تبلیغات را دارای اهمیت ویژه ای نموده است . امتیازات مهم تر این نوع آگهی روزانه صدها میلیون ها نفر از گوگل برای جستجو استفاده می کنند. آگهی تبلیغاتی شما در هر نقطه از جهان که بخواهید دیده می شود ( به عنوان مثال فقط کاربرانی ایرانی یا کانادائی و ...... ).
امتیاز مهم تر این نوع تبلیغ این است که شما مستقیما با کسانی مخاطب خواهید بود که واقعا میتوانند مشتری شما میتوانند باشند . خدمات ما برای شما از آنجا که هر نوع تبلیغاتی احتیاج به اشراف بر روی آن سیستم تبلیغاتی دارد و همچنین گستردگی و تنوع روشهای تبلیغی گوگل ، یک اشتباه کوچک و یا یک انتخاب نادرست موجب هدر رفتن پول و همچنین زمان میگردد.  
تبلیغات در گوگل نیاز به دانش تخصصی دارد. انجام تبلیغات به تنهائی مهم نیست ، نتیجه مناسب و مطلوب مهمترین بخش کار است.


address map

قوانین و مقررات - ثبت شکایات
این سایت متعلق به شرکت خصوصی " لوح رایانه" بوده و هیچگونه وابستگی و یا نمایندگی از هیچ موسسه و یا سازمان دولتی و یا غیر دولتی داخلی و یا خارجی، ندارد.